Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Prodej RD - Rodinné domy

Počet položek: 5Počet realit: 1

Prodám rodinný dům, Bělidla, Olomouc

Prodej rodinného domu v Olomouci, Hodolanech. Prodej rodinného domu po rekonstrukci. Dům disponuje dvěma bytovými jednotkami, 3+1 a podkrovní 3+1.
detailCena: dohodou

Prodej rodinného domu Kobeřice

Prodej rodinného domu v obci Kobeřice, který je určen k rekonstrukci. Dům disponuje dvěma pokoji jeden je v přízemí a jeden v patře.
detailCena: 399.000,- CZK

Prodej rodinného domu 4+1 nedaleko Litovle

Prodám rodinný dům nedaleko Litovle o rozloze 4+1. Dům prošel částečnou rekonstrukcí. Výhodou nemovitosti, že je prázdný s možností okamžitého nastěhování.
detailCena: 1.350.000,- CZK

Prodám rodinný dům Olomouc - Chomoutov

Prodej rodinného domu v Chomoutově o rozloze 3+1. Celková rozloha pozemku včetně stavby je 1.857 m2. Chomoutov (německy Komotau) je městská čtvrť a katastrální území na severu...
detailCena: 3.200.000,- CZK

Prodám rodinný dům v Prostějově

Prodej rodinného domu v Prostějově, ulice Vrahovická. Prodej rodinného domu po kompletní rekonstrukci. Dům disponuje dvěma bytovými jednotkami, 2+1 a 3+1. Pozemek o rozloze 606 m2...
detailCena: 4.350.000,- CZK
 

Počet položek: 5Počet realit: 1

sponzorované odkazy

Tisknuto, web: www.reality-profi.cz