Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Byty k pronájmu

Počet položek: 20Počet realit: 1 2 > >|

Pronajmu lůžka, ulice Urxova, Olomouc

Pronájem dvou lůžek v samostatném studentském pokoji na ulici Urxova v Olomouci. Pokoj o rozloze cca 18 m2 je kompletně vybavený a nachází se v městské části Lazce.
detailCena: 2.000,- CZK

Pronájem lůžka, Šubova

Pronájem lůžka na ulici Šubova. Pokoj je dvoulůžkový na ulici Šubova v Olomouci - Chválkovice. Pokoj se pronajímá zařízený.
detailCena: 3.000,- CZK

Pronajmu pokoj Lazce, Olomouc

Pronájem samostatného neprůchozího pokoje v Olomouci. Pokoj se pronajímá zařízený. V pokoji je dvoulůžková postel, psací stůl, skříň, noční stolek, poličky.
detailCena: 3.000,- CZK

Pronájem samostatného pokoje v Hlubočkách

Pronájem samostatného pokoje v Hlubočkách. Pronájem v bytě 2+1, který se nachází v obecním domě a je vybavený.
detailCena: 3.500,- CZK

Pronájem samostatného pokoje Dalimilova, Chomoutov

Pronájem samostatného pokoje Dalimilova, Chomoutov. Pronájem samostatného neprůchozího pokoje, který se bude pronajímat částečně zařízený.
detailCena: 4.600,- CZK

Pronájem bytu 1+1 Poděbradovo nám., Prostějov

Pronájem bytu 1+1 na ulici Poděbradovo náměstí v Prostějově. Pronájem cihlového bytu o rozloze 43 m2, který se nachází ve 3. patře bez výtahu. Byt se pronajímá nezařízený a má...
detailCena: 4.700,- CZK

Pronajmu byt 2+1 Jihoslovanská, Prostějov

Pronájem cihlového bytu 2+1 na ulici Jihoslovanská v Prostějově. Byt po kompletní rekonstrukci o rozloze 45 m2 se nachází ve 2. patře cihlového domu. Pronajímat se bude nezařízený.
detailCena: 5.100,- CZK

Pronájem bytu 1+0 na ulici Fibichova v Olomouci

Pronájem bytu 1+0 na ulici Fibichova v Olomouci. Pronájem pěkného cihlového bytu o rozloze cca 25 m2, který se nachází v 1. patře. Byt se pronajímá částečně zařízený.
detailCena: 5.500,- CZK

Pronájem bytu 1+1 na ulici Družstevní v Prostějově

Pronájem bytu 1+1 na ulici Družstevní v Prostějově. Pronájem panelového bytu o rozloze 42 m2, který se nachází ve třetím patře. Byt se nachází ve velmi oblíbené lokalitě a velkou...
detailCena: 6.500,- CZK

Pronájem bytu 1+1 Dr. Milady Horákové, Olomouc

Pronájem bytu 1+1 na ulici Dr. Milady Horákové v Olomouci. Pronájem cihlového bytu, který se nachází ve 2. patře s výtahem. Byt se pronajímá nezařízený, k okamžitému nastěhování.
detailCena: 6.900,- CZK

Počet položek: 20Počet realit: 1 2 > >|

sponzorované odkazy

Tisknuto, web: www.reality-profi.cz

Student z Olomouci hledá byt
Student z Olomouci hledá byt v osobním vlastnictví k pronájmu, stěhování po dohodě, může být i novostavba, peníze na hotovosti mám také. Nabídněte prosím, děkuji za solidní nabídky. Ridky, 777023918, jezkova321@seznam.cz